Hledat
-
350g - 2000g
Běžná cena Od €28,49 EURVýprodejová cena Od €28,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,40 za kg -
Až 10% sleva200g-2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €89,95 za kg€19,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR -
BIO zeleninové vývary Swema - středomořské 6 x 210g
6 x 210 g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,12 za kg -
Arg. vykoštěný zaječí hřbet - 1000g [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena €65,99 EURVýprodejová cena €65,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,99 za kg -
200g - 2000g
Běžná cena Od €25,49 EURVýprodejová cena Od €25,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €127,45 za kg€25,49 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €137,45 za kg€27,49 EUR -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 4 kusy (850 g)
850 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,28 za kg€13,49 EUR -
120 g
Zbývá pouze 1Běžná cena €12,99 EURVýprodejová cena €12,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €108,25 za kg -
200g - 2000g
Běžná cena Od €17,49 EURVýprodejová cena Od €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,45 za kg -
Vulcano Vesper - Gurmánský balíček
925 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,85 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €41,49 EURVýprodejová cena Od €41,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,54 za kg€41,49 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - jemný výběr
cca. 2280 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,89 za kg -
Filet z prasete chovaného na pastvě [mražený]
350 g mraženého těsta
Běžná cena Od €15,49 EURVýprodejová cena Od €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €51,23 za kg€15,49 EUR -
SEPP' balíček bylinkové slaniny
2200 g
Běžná cena €114,99 EURVýprodejová cena €114,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,92 za kg -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg