Hledat
-
cca. 1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €18,99 EURVýprodejová cena Od €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €75,96 za kg€0,00 EUR -
Iberico T-bone, vyzrálé za sucha
600 g TKF
Běžná cena Od €40,99 EURVýprodejová cena Od €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €102,98 za kg€40,99 EUR -
200-2000 g
Běžná cena Od €23,99 EURVýprodejová cena Od €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €119,95 za kg€18,99 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€30,99 EUR -
Filet z prasete chovaného na pastvě [mražený]
350 g mraženého těsta
Běžná cena Od €15,49 EURVýprodejová cena Od €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €51,23 za kg€15,49 EUR -
Až 10% slevaKřepelka fr.Plein Saveur (2 kusy)
minimálně 2x 175g
Běžná cena €11,69 EURVýprodejová cena €11,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,40 za kg€12,99 EUR -

Novozélandské jehněčí filé 450 g
cca 450 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,42 za kg€33,49 EUR -
Až 10% slevahovězí loupaná plec - Simmental
cca. 1500 g
Běžná cena €41,84 EURVýprodejová cena €41,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€46,49 EUR -
Až 10% sleva0,5-1,8 kg
Běžná cena Od €51,29 EURVýprodejová cena Od €51,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,99 za kg€0,00 EUR -
Dehesa Angus Burger placičky 2 x 130 g
2 x 130 g
Běžná cena €15,99 EURVýprodejová cena €15,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €61,50 za kg€15,99 EUR -
1500 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,33 za kg -
Až 10% slevaminimálně 2x 350g
Běžná cena €26,54 EURVýprodejová cena €26,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,91 za kg€29,49 EUR -
Jehněčí a hovězí klobásy Merguez
480 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,56 za kg€18,99 EUR -
Až 10% slevacca. 2000 g
Běžná cena €60,29 EURVýprodejová cena €60,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,15 za kg€66,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,99 EURVýprodejová cena Od €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,96 za kg€14,99 EUR
