Hledat
-
200g - 1000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €96,99 za kg€19,49 EUR -
Australské hovězí roštěná Wagyu (8+)
250g - 2000g
Běžná cena Od €37,49 EURVýprodejová cena Od €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €149,96 za kg€0,00 EUR -
Až 10% sleva18 ks
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,94 za kg€8,99 EUR -
Běžná cena €19,90 EURVýprodejová cena €19,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€19,90 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €17,49 EURVýprodejová cena Od €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,45 za kg -
Až 10% sleva350g - 2000g
Běžná cena Od €17,54 EURVýprodejová cena Od €17,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,11 za kg€19,49 EUR -
Až 10% sleva
200g - 2000g
Běžná cena Od €29,69 EURVýprodejová cena Od €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €148,45 za kg€32,99 EUR -
Dietzel Duroc Pig - Ribs Satt Box
cca. 5700 g
Běžná cena €109,99 EURVýprodejová cena €109,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,30 za kg -
Až 10% slevaSimmental Burger placičky 2x200g [TKF]
2 x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €10,34 EURVýprodejová cena Od €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,36 za kg€11,49 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - jemný výběr
cca. 2280 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,89 za kg -
Až 27% slevaZbývá pouze 2Běžná cena €9,50 EURVýprodejová cena €9,50 EUR Běžná cenaJednotková cena za€12,99 EUR -
Až 10% slevaKreutzer's BBQ BEEF Ribs [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena Od €15,79 EURVýprodejová cena Od €15,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,19 za kg€17,54 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€30,99 EUR -
1500 g
Běžná cena €47,49 EURVýprodejová cena €47,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,66 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg
