Hledat
-
Až 10% sleva900 g
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,99 za kg€37,99 EUR -
Až 10% slevaSimmental Burger placičky 2x200g [TKF]
2 x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Filet z prasete chovaného na pastvě [mražený]
350 g mraženého těsta
Běžná cena Od €15,49 EURVýprodejová cena Od €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €51,23 za kg€15,49 EUR -

Novozélandské jehněčí steaky z kýty
700 g
Běžná cena Od €31,49 EURVýprodejová cena Od €31,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,99 za kg -
Smoke Pellets Kirsche (201101)
Zbývá pouze 3Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
1000 g
Běžná cena Od €11,99 EURVýprodejová cena Od €11,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,99 za kg -

700-1000 g
Běžná cena €52,49 EURVýprodejová cena €52,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,99 za kg -
Řeznický rožeň pečeně min. 2,5 kg
2500 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,60 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Ribs Satt Box
cca. 5700 g
Běžná cena €109,99 EURVýprodejová cena €109,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,30 za kg -
Knochenbrühe Pulver 200g – Weiderind aus Schweden
Běžná cena €22,95 EURVýprodejová cena €22,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% sleva2x 300 g
Běžná cena Od €26,09 EURVýprodejová cena Od €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,48 za kg€28,99 EUR -
Až 10% slevacca. 1000 g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,39 za kg€15,99 EUR -
Zbývá pouze 4Běžná cena €9,90 EURVýprodejová cena €9,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€9,90 EUR -
Běžná cena €19,90 EURVýprodejová cena €19,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€19,90 EUR -
Německý guláš z divočáka - 2500g [TKF]
2500 g TKF
Běžná cena €59,49 EURVýprodejová cena €59,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,80 za kg -
Až 10% slevaBěžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR
