Suche
-
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR -
Až 10% sleva900 g
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,99 za kg€37,99 EUR -

600 - 800 g
Běžná cena €44,49 EURVýprodejová cena €44,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,15 za kg€44,49 EUR -
Zbývá pouze 4Běžná cena €9,90 EURVýprodejová cena €9,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€9,90 EUR -
Vulcano Vespers - Guianciale Whole
cca. 1200 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,99 za kg -
Až 10% slevaSimmental Burger placičky 2x200g [TKF]
2 x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Zbývá pouze 2Běžná cena €27,99 EURVýprodejová cena €27,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€27,99 EUR -
1000 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €3,49 za kg -
Kasselský krk bez kosti - 500g
cca. 500 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,73 za kg -
Filet z prasete chovaného na pastvě [mražený]
350 g mraženého těsta
Běžná cena Od €15,49 EURVýprodejová cena Od €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €51,23 za kg€15,49 EUR -
Až 10% slevaBig Mama's Ketchup – HOT Sauce
250 ml
Zbývá pouze 5Běžná cena €9,89 EURVýprodejová cena €9,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,89 za item€10,99 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - balíček Knackwurst
cca. 1900 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,47 za kg -
Až 10% sleva1300-1700g
Běžná cena Od €35,54 EURVýprodejová cena Od €35,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,34 za kg€39,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -

Novozélandské jehněčí filé 450 g
cca 450 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,42 za kg€33,49 EUR -
Německý guláš z divočáka - 2500g [TKF]
2500 g TKF
Běžná cena €59,49 EURVýprodejová cena €59,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,80 za kg
