Hledat
-
210 g
Běžná cena €16,99 EURVýprodejová cena €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €80,90 za kg -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €59,39 EURVýprodejová cena Od €59,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,85 za kg€65,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,49 EURVýprodejová cena Od €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,96 za kg€14,49 EUR -
200-2000 g
Běžná cena Od €23,99 EURVýprodejová cena Od €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €119,95 za kg€18,99 EUR -
2000 g
Běžná cena €19,80 EURVýprodejová cena €19,80 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,00 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,99 EURVýprodejová cena Od €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,96 za kg€14,99 EUR -
Due Vittorie Argento Aceto Balsamico di Modena 250 ml
250 ml
Běžná cena €19,49 EURVýprodejová cena €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,96 za kg -
Německá Wagyu Entrecôte – Ribeye [TKF]
350 g TKF
Běžná cena €84,49 EURVýprodejová cena €84,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €241,40 za kg -
Až 8% slevaZbývá pouze 2Běžná cena €549,00 EURVýprodejová cena €549,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€599,00 EUR -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500 g - 1700 g
Běžná cena Od €48,99 EURVýprodejová cena Od €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,30 za kg€48,99 EUR -
Salámové polibky - Chorizo 500g
500 g
Běžná cena €31,99 EURVýprodejová cena €31,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €63,98 za kg -
Maki Tori - kousnutí kuřecího řízku
1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg€24,49 EUR -
Až 35% slevaCRAFTED Gourmet BBQ System Grillkorb (7683)
Zbývá pouze 1Běžná cena €49,00 EURVýprodejová cena €49,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€74,99 EUR -
250 g TKF
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €121,96 za kg