Hledat
-
Až 10% sleva2x 300 g
Běžná cena Od €26,09 EURVýprodejová cena Od €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,48 za kg€28,99 EUR -
200-2000 g
Běžná cena Od €23,99 EURVýprodejová cena Od €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €119,95 za kg€18,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 2x 350g
Běžná cena €26,54 EURVýprodejová cena €26,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,91 za kg€29,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €34,49 EURVýprodejová cena Od €34,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €98,54 za kg€34,49 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €26,09 EURVýprodejová cena €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,09 za kg€28,99 EUR -
Až 8% slevaZbývá pouze 2Běžná cena €549,00 EURVýprodejová cena €549,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€599,00 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €11,49 EURVýprodejová cena Od €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,96 za kg€11,49 EUR -
cca. 2600 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,25 za kg -

700-1000 g
Běžná cena €52,49 EURVýprodejová cena €52,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,99 za kg -
Až 10% slevaSimmentalské žebírka 1 kg - 1,5 kg
1500 g
Běžná cena Od €21,14 EURVýprodejová cena Od €21,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,99 za kg€23,49 EUR -
cca. 700 g
Běžná cena Od €8,49 EURVýprodejová cena Od €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,21 za kg€8,49 EUR -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500 g - 1700 g
Běžná cena Od €48,99 EURVýprodejová cena Od €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,30 za kg€48,99 EUR -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR -
350g-2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,69 za kg -
Až 30% slevaArgentina Picanha - květová špička
1000 g
Běžná cena Od €35,69 EURVýprodejová cena Od €35,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,58 za kg€50,99 EUR
