Hledat
-
80g
Zbývá pouze 8Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €112,38 za kg€8,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuře z volného chovu 1,3 kg
cca. 1,3 kg
Běžná cena €33,74 EURVýprodejová cena €33,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,95 za kg€37,49 EUR -
Zbývá pouze 4Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
Až 10% slevacca. 800 g
Běžná cena €23,84 EURVýprodejová cena €23,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,80 za kg€26,49 EUR -
300 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,30 za kg€8,49 EUR -
Smoke Pellets Walnuss (201106)
Zbývá pouze 2Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
Krab královský - nohy a drápy vařené 600g [TKF]
600g - předvařený TKF
Zbývá pouze 1Běžná cena €99,99 EURVýprodejová cena €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €166,65 za kg -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
Hof am Mühlenbach – balíčky s hovězím masem
3200 - 6500 g
Běžná cena Od €142,99 EURVýprodejová cena Od €142,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% slevacca. 1,2 kg
Běžná cena €17,09 EURVýprodejová cena €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,24 za kg€18,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 400 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
BIO farma Krautgartner – bedýnky s drůbežím masem
cca. 4430g - BIO barevná směs
Běžná cena Od €99,99 EURVýprodejová cena Od €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,63 za kg -
Až 10% slevaSimmentalské žebírka 1 kg - 1,5 kg
1500 g
Běžná cena Od €21,14 EURVýprodejová cena Od €21,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,99 za kg€23,49 EUR -
200 g
Běžná cena €5,49 EURVýprodejová cena €5,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,45 za kg -
300 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,97 za kg -
Arg. vykoštěný zaječí hřbet - 1000g [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena €65,99 EURVýprodejová cena €65,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,99 za kg