Suche
-
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR -
300 g
Běžná cena €14,99 EURVýprodejová cena €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,97 za kg -
500g - 1500g
Běžná cena Od €13,49 EURVýprodejová cena Od €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,33 za kg€13,49 EUR -
Až 10% slevacca. 3x 450g
Běžná cena €29,24 EURVýprodejová cena €29,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,66 za kg€32,49 EUR -
Až 10% sleva2800 g
Běžná cena €114,29 EURVýprodejová cena €114,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,82 za kg€126,99 EUR -
Až 10% sleva2x cca. 200 g
Běžná cena €7,19 EURVýprodejová cena €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €8,99 za kg€7,99 EUR -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
Až 10% sleva350g - 2000g
Běžná cena Od €17,54 EURVýprodejová cena Od €17,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,11 za kg€19,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 2x 350g
Běžná cena €26,54 EURVýprodejová cena €26,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,91 za kg€29,49 EUR -
Salámové polibky - Chorizo 500g
500 g
Běžná cena €31,99 EURVýprodejová cena €31,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €63,98 za kg -
Cipressi in Chianti - Porchetta al forno a legna
100 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €104,90 za kg€9,49 EUR -
Zbývá pouze 6Běžná cena €39,95 EURVýprodejová cena €39,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za€39,95 EUR -
Až 10% sleva1300-1700g
Běžná cena Od €35,54 EURVýprodejová cena Od €35,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,34 za kg€39,49 EUR -
Až 10% slevaChicken Wings - kuřecí křidélka min. 550 g
minimálně 550 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,80 za kg€5,99 EUR -
80 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,63 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR