Hledat
-
Dietzel Duroc Pig - Grill & Smoke
cca. 6600 g
Běžná cena €199,99 EURVýprodejová cena €199,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,30 za kg -
cca. 4500 g
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,11 za kg -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
Krustovaná pečeně z ořechu - cca. 2280 g
2280 g
Běžná cena €23,49 EURVýprodejová cena €23,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,30 za kg -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
Řeznický rožeň pečeně min. 2,5 kg
2500 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,60 za kg -
480 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,10 za kg€13,49 EUR -
Filet z prasete chovaného na pastvě [mražený]
350 g mraženého těsta
Běžná cena Od €15,49 EURVýprodejová cena Od €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €51,23 za kg€15,49 EUR -
Německý guláš z divočáka - 2500g [TKF]
2500 g TKF
Běžná cena €59,49 EURVýprodejová cena €59,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,80 za kg -
Až 10% sleva2x 300 g
Běžná cena Od €26,09 EURVýprodejová cena Od €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,48 za kg€28,99 EUR -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 4 kusy (850 g)
850 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,28 za kg€13,49 EUR -
1500 g
Běžná cena €47,49 EURVýprodejová cena €47,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,66 za kg -
Lyoner ve sklenici z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,24 za kg€13,49 EUR -
Jaterní klobása ve sklenici z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,00 za kg€14,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €0,37 za m -
Schweineschmalz, raffiniert - 250g
Běžná cena €4,49 EURVýprodejová cena €4,49 EUR Běžná cenaJednotková cena za