Hledat
-
2500 g
Běžná cena €72,48 EURVýprodejová cena €72,48 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,99 za kg€72,48 EUR -
2000 g
Běžná cena €19,80 EURVýprodejová cena €19,80 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,00 za kg -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 10 kusů (2200 g)
2200 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,95 za kg€30,99 EUR -
Až 10% sleva800 g
Běžná cena €11,24 EURVýprodejová cena €11,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,05 za kg€12,49 EUR -
Až 10% sleva0,5-1,8 kg
Běžná cena Od €51,29 EURVýprodejová cena Od €51,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,99 za kg€0,00 EUR -
10-16 kusů - 10kg party box
Běžná cena €118,99 EURVýprodejová cena €118,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,90 za kg€118,99 EUR -
Slanina krájená 500 g – uzená a vakuově balená
500 g
Běžná cena €14,99 EURVýprodejová cena €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,98 za kg€13,49 EUR -
Žebra - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 kusů - 10kg party box
Běžná cena €96,49 EURVýprodejová cena €96,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,65 za kg€0,00 EUR -
Až 10% slevaSchröder's Saar Grill - červený
4 x 100 g
Běžná cena €10,79 EURVýprodejová cena €10,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,98 za kg€11,99 EUR -
600 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,15 za kg -
SEPP' balíček bylinkové slaniny
2200 g
Běžná cena €114,99 EURVýprodejová cena €114,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,92 za kg -
Přírodní maso Teutschenthaler - jemný výběr
cca. 2280 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,89 za kg -
Schröder Lyoner - masová klobása v kruhu
400 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,73 za kg -
600 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,48 za kg -
cca. 800 g
Běžná cena Od €7,99 EURVýprodejová cena Od €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,99 za kg€0,00 EUR -
Kasselský krk bez kosti - 500g
cca. 500 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,73 za kg