Hledat
-
Vulcano Vesper - Gurmánský balíček
925 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,85 za kg -
200g - 1000g
Běžná cena €12,49 EURVýprodejová cena €12,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €62,45 za kg€12,49 EUR -
Plátky Charolais hovězí oháňky
800 g
Běžná cena €24,99 EURVýprodejová cena €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,24 za kg -
Středomořské karbanátky smažené na pánvi - 6 x 150 g
900 g
Běžná cena €24,99 EURVýprodejová cena €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,77 za kg -
Cipressi in Chianti - Capocollo Toscano
100 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €104,90 za kg€9,49 EUR -
Telecí řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,71 za kg -
Až 10% slevaKreutzers Extra pálivý chilli sýr Brats 5 x 100g TKF
5 x 100 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,58 za kg€21,99 EUR -
Až 10% sleva200g-2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €89,95 za kg€19,99 EUR -
Až 10% slevaBěžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
cca. 600 g
Běžná cena €22,49 EURVýprodejová cena €22,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,48 za kg -
cca. 500 g
Běžná cena €6,49 EURVýprodejová cena €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,23 za kg -
Black Tiger Shrimp Tails 800g [TKF]
800 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,74 za kg -
660 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,77 za kg -
Levoni Prosciutto Cotto - Jolly
4500 g
Běžná cena €161,99 EURVýprodejová cena €161,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,00 za kg -
Až 10% sleva700 g
Běžná cena €23,39 EURVýprodejová cena €23,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,41 za kg€25,99 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg