Hledat
-
cca. 240 g
Běžná cena €15,49 EURVýprodejová cena €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,54 za kg -
Až 10% slevaKuře z černého peří z volného chovu Label Rouge 1,4 kg
cca. 1,4 kg
Běžná cena €31,04 EURVýprodejová cena €31,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,17 za kg€34,49 EUR -
120 g
Běžná cena €21,99 EURVýprodejová cena €21,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,25 za kg -
Až 10% slevacca. 10x120g
Běžná cena €18,89 EURVýprodejová cena €18,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,74 za kg€20,99 EUR -
Až 64% slevaKreutzers x Saus.Guru č. 01 – bigBBQ Švestka a třešeň
245 ml
Běžná cena Od €5,64 EURVýprodejová cena Od €5,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,02 za kg€15,49 EUR -
Až 10% slevahovězí loupaná plec - Simmental
cca. 1500 g
Běžná cena €41,84 EURVýprodejová cena €41,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€46,49 EUR -
Knochenbrühe Pulver 200g – Weiderind aus Schweden
Běžná cena €22,95 EURVýprodejová cena €22,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% slevaLyoner - masová klobása v kruhu
400 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,10 za kg€8,49 EUR -
Knochenbrühe Pulver 500g – Weiderind aus Schweden
Běžná cena €44,95 EURVýprodejová cena €44,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
200g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €137,45 za kg€27,49 EUR -
Až 10% sleva4 x 100 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,48 za kg€9,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €5,84 EURVýprodejová cena €5,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,68 za kg€6,49 EUR -
1500 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,33 za kg -
900 g
Běžná cena €43,49 EURVýprodejová cena €43,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,32 za kg€42,29 EUR -
cca. 1800 g
Běžná cena €52,99 EURVýprodejová cena €52,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,44 za kg -
Až 10% slevaKuřecí prsa nakrájená min. 400 g
minimálně 400 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR