Suche
-
Až 10% slevaKuřecí stehna z volného chovu 2x200 g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €10,34 EURVýprodejová cena Od €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,36 za kg€11,49 EUR -
Smoke Pellets Kirsche (201101)
Zbývá pouze 3Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
Krevety loupané a předvařené 800 g [TKF]
800 g
Běžná cena €37,49 EURVýprodejová cena €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €46,86 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €43,19 EURVýprodejová cena €43,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,19 za kg€47,99 EUR -
Až 10% slevacca. 1000 g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,39 za kg€15,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí stehno z volného chovu 2x200g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 10% slevaKukuřičná kuřecí prsa Supreme 700g (4 kusy)
minimálně 4x 175g
Běžná cena €18,44 EURVýprodejová cena €18,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,34 za kg€20,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,49 EURVýprodejová cena Od €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,96 za kg€14,49 EUR -
Pepperoni Pizza Salám - 1000 g
1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg -
Německé burgerové placky Wagyu - 2x195g [TKF]
2 x 195 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,69 za kg€18,99 EUR -
200 g
Běžná cena €5,49 EURVýprodejová cena €5,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,45 za kg -
Až 10% sleva4 kusy - každý 75 g
Běžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
200 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,95 za kg -
200 g
Běžná cena €5,49 EURVýprodejová cena €5,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,45 za kg -
Až 10% slevaKuřecí prsní řízek z volného chovu 2x175g
cca. 2x 175g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,11 za kg€15,99 EUR