Hledat
-
1000 g
Běžná cena €7,99 EURVýprodejová cena €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,33 za kg -
1000 g
Běžná cena Od €11,99 EURVýprodejová cena Od €11,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,99 za kg -
Vepřový řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,57 za kg -
1000 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,49 za kg -
200 g
Běžná cena €2,99 EURVýprodejová cena €2,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,95 za kg -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
360g - 2000g
Běžná cena Od €6,49 EURVýprodejová cena Od €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,03 za kg -
Až 10% slevaVepřové koleno - uzené přední koleno 3 x 650g
3 x cca. 650 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,38 za kg€9,49 EUR -
cca. 2600 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,25 za kg -
Vepřový hřeben na pastvě 230g [TKF]
230 g
Zbývá pouze 5Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,09 za kg€8,99 EUR -
Vepřová spodní skořápka s kůží 1500g
cca. 1500 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,66 za kg -
Vepřový řízek obalený ve slanině - 850g
cca. 850 g
Běžná cena €28,99 EURVýprodejová cena €28,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,11 za kg -
Dietzel Duroc vepřové maso - dobrý výběr
cca. 1600 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,12 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Ribs Satt Box
cca. 5700 g
Běžná cena €109,99 EURVýprodejová cena €109,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,30 za kg