Suche
-
Až 10% sleva1000 - 1300 g
Běžná cena Od €5,39 EURVýprodejová cena Od €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,31 za kg€5,99 EUR -
Až 10% slevaIberico vepřová panenka 2 x 200 g
2x 200 g
Běžná cena €22,04 EURVýprodejová cena €22,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,10 za kg€24,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €7,08 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €7,99 EURVýprodejová cena €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €7,99 za kg -
1000 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €3,49 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Barbecue Party Box
cca. 5500 g
Běžná cena €164,99 EURVýprodejová cena €164,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,00 za kg -
Žebra - škrabka na bůček celá cca. 4500 g
cca. 4500 g
Běžná cena €42,49 EURVýprodejová cena €42,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,44 za kg€42,49 EUR -
Mleté maso z pastvinového vepře 250 g [mražené]
250 g
Běžná cena €4,99 EURVýprodejová cena €4,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,96 za kg€4,99 EUR -
cca. 1000 g
Běžná cena €11,49 EURVýprodejová cena €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,49 za kg -
Dietzel Duroc Pig - čtvercová krabice
cca. 3500 g
Běžná cena €119,99 EURVýprodejová cena €119,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,28 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Holiday Box
cca. 3600 g
Běžná cena €119,99 EURVýprodejová cena €119,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,33 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €5,99 EURVýprodejová cena €5,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,99 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €4,49 EURVýprodejová cena €4,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,49 za kg -
Vepřový sýr ve sklenici vyrobený z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,24 za kg€13,49 EUR -
Řízek z pastovaného vepřového masa 3x170g [TKF]
510 g 3 kusy
Běžná cena €31,49 EURVýprodejová cena €31,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €61,75 za kg€31,49 EUR