Hledat
-
cca. 600 g
Běžná cena €22,49 EURVýprodejová cena €22,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,48 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €26,09 EURVýprodejová cena €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,09 za kg€28,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuře z volného chovu 1,3 kg
cca. 1,3 kg
Běžná cena €33,74 EURVýprodejová cena €33,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,95 za kg€37,49 EUR -
Iberico T-bone, vyzrálé za sucha
600 g TKF
Běžná cena Od €40,99 EURVýprodejová cena Od €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €102,98 za kg€40,99 EUR -
Až 10% slevacca. 2000 g
Běžná cena €60,29 EURVýprodejová cena €60,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,15 za kg€66,99 EUR -
Až 58% slevaIronwood 650 - Schwarz (Pelletgrill, TFB65BLFC)
Zbývá pouze 4Běžná cena €749,00 EURVýprodejová cena €749,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€1.799,90 EUR -
1000 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €0,37 za m -
500 g
Běžná cena €23,99 EURVýprodejová cena €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,98 za kg€21,49 EUR -

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR -
750 ml
Běžná cena €12,99 EURVýprodejová cena €12,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,32 za kg -
Schröder Lyoner - masová klobása v kruhu
400 g
Běžná cena €9,49 EURVýprodejová cena €9,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,73 za kg -
Až 10% slevaminimálně 300 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,47 za kg€8,49 EUR -
Až 10% sleva1300-1700g
Běžná cena Od €35,54 EURVýprodejová cena Od €35,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,34 za kg€39,49 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsní řízek z volného chovu 2x175g
cca. 2x 175g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,11 za kg€15,99 EUR -
Španělský salám Iberico - 150g
150 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,93 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€30,99 EUR
