Hledat
-

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
200 g BMS 8-9
Běžná cena €63,99 EURVýprodejová cena €63,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €319,95 za kg -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR -
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 8Běžná cena €57,99 EURVýprodejová cena €57,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €289,95 za kg -
Až 10% slevacca. 2000 g
Běžná cena €60,29 EURVýprodejová cena €60,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,15 za kg€66,99 EUR -
Španělský salám Iberico - 150g
150 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,93 za kg -
3500 g
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,00 za kg -
Miyazaki-gyu Wagyu Entrecote (Ribeye)
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 1Běžná cena €57,99 EURVýprodejová cena €57,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €289,95 za kg -
Až 10% sleva4 kusy - každý 75 g
Běžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí stehno z volného chovu 2x200g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,54 za kg€27,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €0,37 za m -
Až 10% slevaKreutzer's BBQ BEEF Ribs [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena Od €15,79 EURVýprodejová cena Od €15,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,19 za kg€17,54 EUR -
Iberico Dry Aged roštěná [mražené]
250 - 2000 g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,96 za kg€27,49 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsní řízek z volného chovu 2x175g
cca. 2x 175g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,11 za kg€15,99 EUR
