Hledat
-

1500g - 1800g
Běžná cena €45,99 EURVýprodejová cena €45,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,66 za kg€45,99 EUR -
Až 10% sleva4 x 100 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,48 za kg€9,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 300 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,47 za kg€8,49 EUR -
Plátky Charolais hovězí oháňky
800 g
Běžná cena €24,99 EURVýprodejová cena €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,24 za kg -
Iberico T-bone, vyzrálé za sucha
600 g TKF
Běžná cena Od €40,99 EURVýprodejová cena Od €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €102,98 za kg€40,99 EUR -
Až 10% slevaKreutzers Extra pálivý chilli sýr Brats 5 x 100g TKF
5 x 100 g
Běžná cena €19,79 EURVýprodejová cena €19,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,58 za kg€21,99 EUR -
Až 20% sleva130 g
Běžná cena Od €17,59 EURVýprodejová cena Od €17,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €135,31 za kg€21,99 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€30,99 EUR -
Až 10% slevaKuře z černého peří z volného chovu Label Rouge 1,4 kg
cca. 1,4 kg
Běžná cena €31,04 EURVýprodejová cena €31,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,17 za kg€34,49 EUR -
cca. 600 g
Běžná cena €22,49 EURVýprodejová cena €22,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,48 za kg -
Až 20% sleva130 g
Běžná cena €30,39 EURVýprodejová cena €30,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €233,77 za kg€37,99 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €26,09 EURVýprodejová cena €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,09 za kg€28,99 EUR -
Vulcano Vespers - Guianciale Whole
cca. 1200 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,99 za kg -
500g - 1500g
Běžná cena Od €13,49 EURVýprodejová cena Od €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,33 za kg€13,49 EUR -
250g - 1000g
Běžná cena Od €20,49 EURVýprodejová cena Od €20,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,96 za kg -
Gourmet Wild Manufaktur - Herní sada pro potěšení
3670 g
Běžná cena €149,99 EURVýprodejová cena €149,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,87 za kg
