Hledat
-
Slanina krájená 500 g – uzená a vakuově balená
500 g
Běžná cena €14,99 EURVýprodejová cena €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,98 za kg€13,49 EUR -
Hof am Mühlenbach – balíčky s hovězím masem
3200 - 6500 g
Běžná cena Od €142,99 EURVýprodejová cena Od €142,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Grill-WOK aus Kohlenstoffstahl (120779)
Zbývá pouze 3Běžná cena €99,00 EURVýprodejová cena €99,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€99,00 EUR -
500 g
Běžná cena €17,49 EURVýprodejová cena €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,98 za kg -
Až 10% sleva100 g
Běžná cena €3,59 EURVýprodejová cena €3,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,90 za kg€3,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €11,49 EURVýprodejová cena Od €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,96 za kg€11,49 EUR -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
Až 10% sleva4 x 100 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,23 za kg€8,99 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - vydatná svačina
cca. 3070 g
Běžná cena €89,99 EURVýprodejová cena €89,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,31 za kg -
Až 10% slevaIberico vepřová panenka 2 x 200 g
2x 200 g
Běžná cena €22,04 EURVýprodejová cena €22,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,10 za kg€24,49 EUR -
cca. 1000 g
Běžná cena €4,49 EURVýprodejová cena €4,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,49 za kg -

350g - 2000g
Běžná cena Od €40,49 EURVýprodejová cena Od €40,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €115,69 za kg€40,49 EUR -
Telecí řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,71 za kg -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €59,39 EURVýprodejová cena Od €59,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,85 za kg€65,99 EUR -
360g - 2000g
Běžná cena Od €6,49 EURVýprodejová cena Od €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,03 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,96 za kg
