Hledat
-
1000 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,49 za kg -
110g
Zbývá pouze 6Běžná cena €6,49 EURVýprodejová cena €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,00 za kg€0,00 EUR -
Běžná cena €119,98 EURVýprodejová cena €119,98 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Vepřový řízek obalený ve slanině - 850g
cca. 850 g
Běžná cena €28,99 EURVýprodejová cena €28,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,11 za kg -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500 g - 1700 g
Běžná cena Od €48,99 EURVýprodejová cena Od €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,30 za kg€48,99 EUR -
Až 10% slevaBěžná cena Od €8,09 EURVýprodejová cena Od €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,97 za kg€8,99 EUR -
Vulcano Vesper - Gurmánský balíček
925 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,85 za kg -
BIO černá slepice - Soares Espresso
250 g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -

250g - 2000g
Běžná cena Od €19,99 EURVýprodejová cena Od €19,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,96 za kg -
Dietzel Duroc vepřové maso - dobrý výběr
cca. 1600 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,12 za kg -
cca. 2600 g
Běžná cena €40,99 EURVýprodejová cena €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,77 za kg -
halbrunder Gusseisenrost L (120786)
Zbývá pouze 6Běžná cena €69,00 EURVýprodejová cena €69,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€69,00 EUR -
Německá Wagyu Entrecôte – Ribeye [TKF]
350 g TKF
Běžná cena €84,49 EURVýprodejová cena €84,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €241,40 za kg -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €17,09 EURVýprodejová cena Od €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €68,36 za kg€18,99 EUR -
Kollagen Hydrolysat 450g – Kollagen Pulver vom Weiderind, Typ 1 & 3
Běžná cena €34,95 EURVýprodejová cena €34,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
350g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,54 za kg€27,49 EUR
