Hledat
-
Až 20% sleva100 g - 400 g TKF
Běžná cena Od €6,99 EURVýprodejová cena Od €6,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,95 za kg€6,99 EUR -
Velšské sedlo jehněčí 4 x 175 g [TKF]
4 x 175 g TKF
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €85,70 za kg -
170 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,06 za kg -
Přírodní maso Teutschenthaler - balíček Knackwurst
cca. 1900 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,47 za kg -
Až 10% sleva1300-1700g
Běžná cena Od €35,54 EURVýprodejová cena Od €35,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,34 za kg€39,49 EUR -
Až 10% slevahovězí loupaná plec - Simmental
cca. 1500 g
Běžná cena €41,84 EURVýprodejová cena €41,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,89 za kg€46,49 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €10,34 EURVýprodejová cena Od €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,36 za kg€11,49 EUR -
300 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,97 za kg -
2550 g
Běžná cena €104,99 EURVýprodejová cena €104,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,17 za kg -
600g - 1000g
Zbývá pouze 1Běžná cena Od €64,99 EURVýprodejová cena Od €64,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €103,31 za kg€64,99 EUR -
cca. 240 g
Běžná cena €15,49 EURVýprodejová cena €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,54 za kg -
Až 36% slevaBěžná cena €158,36 EURVýprodejová cena €158,36 EUR Běžná cenaJednotková cena za€247,44 EUR -
300 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,30 za kg€8,49 EUR -
Až 10% slevacca. 800 g
Běžná cena €23,84 EURVýprodejová cena €23,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,80 za kg€26,49 EUR -

250g - 2000g
Běžná cena Od €19,99 EURVýprodejová cena Od €19,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,96 za kg
