Suche
-
Velšské sedlo jehněčí 4 x 175 g [TKF]
4 x 175 g TKF
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €85,70 za kg -

Novozélandské mleté jehněčí TKF 1000g
1000 g
Běžná cena €32,99 EURVýprodejová cena €32,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,99 za kg€32,99 EUR -
Sweet & Spicy Barbecue (Sauce)
Běžná cena €9,90 EURVýprodejová cena €9,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€9,90 EUR -
BIO zeleninové vývary Swema - klasické 6 x 210g
6 x 210 g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,12 za kg -
Jehněčí a hovězí klobásy Merguez
480 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,56 za kg€18,99 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
200g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €124,95 za kg€24,99 EUR -
600 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,32 za kg -

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR -
120g
Zbývá pouze 5Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €112,42 za kg€0,00 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €41,49 EURVýprodejová cena Od €41,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,54 za kg€41,49 EUR -
Zbývá pouze 6Běžná cena €49,99 EURVýprodejová cena €49,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€49,99 EUR -
Iberico Dry Aged roštěná [mražené]
250 - 2000 g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,96 za kg€27,49 EUR -
Až 20% sleva100 g - 400 g TKF
Běžná cena Od €6,99 EURVýprodejová cena Od €6,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,95 za kg€6,99 EUR -
Až 10% sleva
200g - 2000g
Běžná cena Od €29,69 EURVýprodejová cena Od €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €148,45 za kg€32,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €18,99 EURVýprodejová cena Od €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €75,96 za kg€0,00 EUR
