Hledat
-
500 g - 700 g
Běžná cena Od €28,99 EURVýprodejová cena Od €28,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €58,11 za kg€28,99 EUR -
300 g
Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,97 za kg -
Až 10% sleva4 kusy - každý 75 g
Běžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
Až 20% sleva130 g
Běžná cena €30,39 EURVýprodejová cena €30,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €233,77 za kg€37,99 EUR -
500g - 1500g
Běžná cena Od €13,49 EURVýprodejová cena Od €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,33 za kg€13,49 EUR -
Až 10% slevaKuře z černého peří z volného chovu Label Rouge 1,4 kg
cca. 1,4 kg
Běžná cena €31,04 EURVýprodejová cena €31,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,17 za kg€34,49 EUR -
Plátky Charolais hovězí oháňky
800 g
Běžná cena €24,99 EURVýprodejová cena €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,24 za kg -
300 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,30 za kg€8,49 EUR -
Až 10% slevaChicken Wings - kuřecí křidélka min. 550 g
minimálně 550 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,80 za kg€5,99 EUR -
Zbývá pouze 7Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
170 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,06 za kg -
Cipressi in Chianti - Capocollo Toscano
100 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €104,90 za kg€9,49 EUR -
800g - 2000g
Běžná cena Od €61,99 EURVýprodejová cena Od €61,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,21 za kg -
Až 20% sleva130 g
Běžná cena Od €17,59 EURVýprodejová cena Od €17,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €135,31 za kg€21,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí stehno z volného chovu 2x200g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,99 EURVýprodejová cena Od €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,96 za kg€14,99 EUR