Hledat
-
Velšské sedlo jehněčí 4 x 175 g [TKF]
4 x 175 g TKF
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €85,70 za kg -
Picandou - tolar z kozího sýra 250g
250 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €75,96 za kg -
Iberico filet 400g celý kus [TKF]
400 g TKF
Běžná cena €18,60 EURVýprodejová cena €18,60 EUR Běžná cenaJednotková cena €46,50 za kg -
Až 10% sleva2 x 200 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,35 za kg€13,49 EUR -
cca. 240 g
Běžná cena €15,49 EURVýprodejová cena €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,54 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Gourmet Wild Manufaktur - Herní sada pro potěšení
3670 g
Běžná cena €149,99 EURVýprodejová cena €149,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,87 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €11,49 EURVýprodejová cena Od €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,96 za kg€11,49 EUR -
Salámové polibky - Chorizo 500g
500 g
Běžná cena €31,99 EURVýprodejová cena €31,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €63,98 za kg -

350g - 2000g
Běžná cena Od €40,49 EURVýprodejová cena Od €40,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €115,69 za kg€40,49 EUR -
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500 g - 1700 g
Běžná cena Od €48,99 EURVýprodejová cena Od €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,30 za kg€48,99 EUR -
Až 10% sleva220 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,77 za kg€8,99 EUR -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €17,09 EURVýprodejová cena Od €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €68,36 za kg€18,99 EUR -
Až 36% slevaBěžná cena €158,36 EURVýprodejová cena €158,36 EUR Běžná cenaJednotková cena za€247,44 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €21,99 EURVýprodejová cena Od €21,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,95 za kg -
500 g
Běžná cena €23,99 EURVýprodejová cena €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,98 za kg€21,49 EUR
