Hledat
-
250g - 2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,96 za kg -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
Gurmánská divoká manufaktura - Sada konzerv
2680 g
Běžná cena €94,99 EURVýprodejová cena €94,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,44 za kg -
Gourmet Wild Manufaktur - Grilovací sada
3160 g
Běžná cena €114,99 EURVýprodejová cena €114,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,39 za kg -

350g - 2000g
Běžná cena Od €40,49 EURVýprodejová cena Od €40,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €115,69 za kg€40,49 EUR -

Novozélandské jehněčí filé 450 g
cca 450 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,42 za kg€33,49 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €21,99 EURVýprodejová cena Od €21,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,95 za kg -
200g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €124,95 za kg€24,99 EUR -
Až 10% slevaChicken Wings - kuřecí křidélka min. 550 g
minimálně 550 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,80 za kg€5,99 EUR -
500 g - 700 g
Běžná cena Od €28,99 EURVýprodejová cena Od €28,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €58,11 za kg€28,99 EUR -
Salámové polibky - Chorizo 500g
500 g
Běžná cena €31,99 EURVýprodejová cena €31,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €63,98 za kg -
800g - 2000g
Běžná cena Od €61,99 EURVýprodejová cena Od €61,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,21 za kg -
Německé burgerové placky Wagyu - 2x195g [TKF]
2 x 195 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,69 za kg€18,99 EUR -
Běžná cena €119,98 EURVýprodejová cena €119,98 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% sleva
200g - 2000g
Běžná cena Od €29,69 EURVýprodejová cena Od €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €148,45 za kg€32,99 EUR -
Iberico filet 400g celý kus [TKF]
400 g TKF
Běžná cena €18,60 EURVýprodejová cena €18,60 EUR Běžná cenaJednotková cena €46,50 za kg
