Hledat
-
Až 10% sleva900 g
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,99 za kg€37,99 EUR -
cca. 1500 g
Běžná cena €16,49 EURVýprodejová cena €16,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €10,99 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Až 8% slevaPrestige 500 Schwarz (Gasgrill)
Zbývá pouze 7Běžná cena €1.849,00 EURVýprodejová cena €1.849,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€1.999,00 EUR -
Německá Wagyu Entrecôte – Ribeye [TKF]
350 g TKF
Běžná cena €84,49 EURVýprodejová cena €84,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €241,40 za kg -
Až 10% sleva1200 g
Běžná cena €20,24 EURVýprodejová cena €20,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,87 za kg€22,49 EUR -
Až 58% slevaIronwood 650 - Schwarz (Pelletgrill, TFB65BLFC)
Zbývá pouze 4Běžná cena €749,00 EURVýprodejová cena €749,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€1.799,90 EUR -
400 g
Běžná cena €10,99 EURVýprodejová cena €10,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,48 za kg -
3500 g
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,00 za kg -
Jehněčí a hovězí klobásy Merguez
480 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,56 za kg€18,99 EUR -
200-2000 g
Běžná cena Od €23,99 EURVýprodejová cena Od €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €119,95 za kg€18,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
350g - 2000g
Běžná cena Od €28,49 EURVýprodejová cena Od €28,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,40 za kg -
1850 g
Běžná cena €23,99 EURVýprodejová cena €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,97 za kg -
170 g
Běžná cena €7,49 EURVýprodejová cena €7,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,06 za kg -
Salami Kisses - černý pepř 500g
500 g
Běžná cena €31,99 EURVýprodejová cena €31,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €63,98 za kg