Hledat
-

250g - 2000g
Běžná cena Od €19,99 EURVýprodejová cena Od €19,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,96 za kg -
Až 10% sleva
200g - 2000g
Běžná cena Od €29,69 EURVýprodejová cena Od €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €148,45 za kg€32,99 EUR -
Až 10% sleva5x 200g
Běžná cena €29,69 EURVýprodejová cena €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,69 za kg€32,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,96 za kg -

1500g - 1800g
Běžná cena €45,99 EURVýprodejová cena €45,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,66 za kg€45,99 EUR -
Jehněčí a hovězí klobásy Merguez
480 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,56 za kg€18,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,96 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €47,69 EURVýprodejová cena €47,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,69 za kg€52,99 EUR -
Německá Wagyu Entrecôte – Ribeye [TKF]
350 g TKF
Běžná cena €84,49 EURVýprodejová cena €84,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €241,40 za kg -
Telecí řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,71 za kg -
Australské hovězí roštěná Wagyu (8+)
250g - 2000g
Běžná cena Od €37,49 EURVýprodejová cena Od €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €149,96 za kg€0,00 EUR -
600 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,82 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
3 žebra Red Heifer Prime Selection (včetně filetu bez entrecote) pro sušení
minimálně 12 kg
Běžná cena Od €449,49 EURVýprodejová cena Od €449,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,46 za kg -
500 g
Běžná cena €17,49 EURVýprodejová cena €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,98 za kg -
7 žeber Red Heifer Prime Selection (včetně filé) pro sušení
minimálně 18 kg
Běžná cena Od €673,99 EURVýprodejová cena Od €673,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,44 za kg
