Hledat
-
Iberico Dry Aged Tomahawk [TKF]
500 g - 1700 g
Běžná cena Od €48,99 EURVýprodejová cena Od €48,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,30 za kg€48,99 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
600 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,82 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,99 EURVýprodejová cena Od €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,96 za kg€14,99 EUR -
Jaterní klobása ve sklenici z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,00 za kg€14,49 EUR -
Jehněčí a hovězí klobásy Merguez
480 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,56 za kg€18,99 EUR -
500 g
Běžná cena €17,49 EURVýprodejová cena €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,98 za kg -
Až 10% slevaminimálně 400 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €11,49 EURVýprodejová cena Od €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,96 za kg€11,49 EUR -
Až 10% sleva2x cca. 200 g
Běžná cena €7,19 EURVýprodejová cena €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €8,99 za kg€7,99 EUR -
Až 10% sleva5x 200g
Běžná cena €29,69 EURVýprodejová cena €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,69 za kg€32,99 EUR -

800-1000 g
Běžná cena €26,99 EURVýprodejová cena €26,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,74 za kg€26,99 EUR -
200 g
Běžná cena €5,49 EURVýprodejová cena €5,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,45 za kg -
500 g
Běžná cena €23,99 EURVýprodejová cena €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,98 za kg€21,49 EUR -
Lyoner - masová klobása se sýrem
400 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,23 za kg -
Až 10% slevaKřepelka fr.Plein Saveur (2 kusy)
minimálně 2x 175g
Běžná cena €11,69 EURVýprodejová cena €11,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,40 za kg€12,99 EUR
