Hledat
-
Až 10% slevaMnichovská bílá klobása 4 x 70 g
4 x 70 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,89 za kg€8,99 EUR -
Až 10% sleva220 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,77 za kg€8,99 EUR -
Zbývá pouze 7Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
Cipressi in Chianti - Capocollo Toscano
100 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €104,90 za kg€9,49 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €25,49 EURVýprodejová cena Od €25,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €127,45 za kg€25,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,96 za kg -
Až 10% sleva2 x 200 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,35 za kg€13,49 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €17,09 EURVýprodejová cena Od €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €68,36 za kg€18,99 EUR -
cca. 2600 g - od nosu k ocasu
Běžná cena €179,99 EURVýprodejová cena €179,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,23 za kg -
Až 26% slevaIronwood (Pelletgrill, TFB61RLGI)
Zbývá pouze 3Běžná cena €1.699,00 EURVýprodejová cena €1.699,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€2.299,90 EUR -
Telecí řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €42,99 EURVýprodejová cena €42,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,71 za kg -
Baerii - klasický kaspický kaviár
50 g - 500 g
Běžná cena Od €74,99 EURVýprodejová cena Od €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €1.499,80 za kg -
1000 g
Běžná cena €67,99 EURVýprodejová cena €67,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,99 za kg -
Levoni Prosciutto Cotto - Jolly
4500 g
Běžná cena €161,99 EURVýprodejová cena €161,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,00 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €47,69 EURVýprodejová cena €47,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,69 za kg€52,99 EUR