Hledat
-
Australské hovězí roštěná Wagyu (8+)
250g - 2000g
Běžná cena Od €37,49 EURVýprodejová cena Od €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €149,96 za kg€0,00 EUR -
1000 g
Běžná cena €67,99 EURVýprodejová cena €67,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,99 za kg -
Levoni Prosciutto Cotto - Jolly
4500 g
Běžná cena €161,99 EURVýprodejová cena €161,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,00 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €47,69 EURVýprodejová cena €47,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €47,69 za kg€52,99 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €17,49 EURVýprodejová cena Od €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,45 za kg -
1200 g
Běžná cena €30,99 EURVýprodejová cena €30,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,83 za kg -
200 g
Běžná cena €5,49 EURVýprodejová cena €5,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,45 za kg -
Picandou - tolar z kozího sýra 250g
250 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €75,96 za kg -
Až 10% slevaFilet z perliček Supreme 4x200g
cca. 4x 200g
Běžná cena €32,84 EURVýprodejová cena €32,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,05 za kg€36,49 EUR -
1600 g
Běžná cena €35,49 EURVýprodejová cena €35,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,66 za kg -
Až 10% slevaPižmová kachna francouzská 1,6 kg
cca. 1,6 kg
Běžná cena €28,79 EURVýprodejová cena €28,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,99 za kg€31,99 EUR -
900g - 1200g
Zbývá pouze 8Běžná cena Od €101,99 EURVýprodejová cena Od €101,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €113,32 za kg€101,99 EUR -
7 žeber Red Heifer Prime Selection (včetně filé) pro sušení
minimálně 18 kg
Běžná cena Od €673,99 EURVýprodejová cena Od €673,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,44 za kg -
cca. 2700 g - Suché stárnutí
Běžná cena €349,99 EURVýprodejová cena €349,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €129,63 za kg -
Až 10% slevacca. 1,1 kg
Běžná cena €23,84 EURVýprodejová cena €23,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,67 za kg€26,49 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - vydatná svačina
cca. 3070 g
Běžná cena €89,99 EURVýprodejová cena €89,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,31 za kg