Hledat
-
Multifunktions-Fleischkrallen (2er Set, 70043)
Zbývá pouze 4Běžná cena €17,95 EURVýprodejová cena €17,95 EUR Běžná cenaJednotková cena za€17,95 EUR -
cca. 6500 g – nízká a pomalá
Běžná cena €359,99 EURVýprodejová cena €359,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,38 za kg -
Klasický grilovací párty box 5 kg
Běžná cena €71,17 EURVýprodejová cena €71,17 EUR Běžná cenaJednotková cena za€71,17 EUR -
Až 11% slevaBěžná cena €33,74 EURVýprodejová cena €33,74 EUR Běžná cenaJednotková cena za€37,96 EUR -
Běžná cena €72,77 EURVýprodejová cena €72,77 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Až 10% slevaBěžná cena €53,05 EURVýprodejová cena €53,05 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,32 za kg€58,95 EUR -
Až 20% sleva#Masová škola 10. července 2026
až 3700 g (v závislosti na balení)
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,38 za kg€224,98 EUR -
Lyoner ve sklenici z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,24 za kg€13,49 EUR -
300 g
Běžná cena €14,99 EURVýprodejová cena €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,97 za kg -
Vyprodáno6000 g TKF
Běžná cena Od €169,49 EURVýprodejová cena Od €169,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,25 za kg -
Až 10% slevaVyprodáno300 g
Běžná cena Od €13,49 EURVýprodejová cena Od €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,97 za kg€13,49 EUR -
VyprodánoBůček z pastovaného vepřového masa 500g [TKF]
500 g
Běžná cena €20,99 EURVýprodejová cena €20,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,98 za kg€20,99 EUR -
VyprodánoSuchý kotleta z pastovaného vepřového masa 250g [TKF]
250 g
Běžná cena €11,49 EURVýprodejová cena €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,45 za kg€11,49 EUR -
Vyprodáno
-
Až 10% slevaVyprodáno300 g TKF
Běžná cena Od €15,74 EURVýprodejová cena Od €15,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €52,47 za kg€17,49 EUR -
Až 10% slevaVyprodánoSimmentaler Tom and Jerry Steak
3800g
Běžná cena Od €40,04 EURVýprodejová cena Od €40,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,40 za kg€44,49 EUR