Hledat
-
cca. 4500 g
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,11 za kg -
Až 10% slevaIberico vepřová panenka 2 x 200 g
2x 200 g
Běžná cena €22,04 EURVýprodejová cena €22,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,10 za kg€24,49 EUR -
cca. 1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg -
200g - 1000g
Běžná cena Od €2,99 EURVýprodejová cena Od €2,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,95 za kg -
360g - 2000g
Běžná cena Od €5,99 EURVýprodejová cena Od €5,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,64 za kg -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
Až 10% sleva0,5-1,8 kg
Běžná cena Od €51,29 EURVýprodejová cena Od €51,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €53,99 za kg€0,00 EUR -
Dietzel Duroc Pig - Grill & Smoke
cca. 6600 g
Běžná cena €199,99 EURVýprodejová cena €199,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,30 za kg -
1000 g
Běžná cena €7,99 EURVýprodejová cena €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,33 za kg -
Až 10% slevaVepřové koleno - uzené přední koleno 3 x 650g
3 x cca. 650 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,38 za kg€9,49 EUR -
Mleté maso z pastvinového vepře 250 g [mražené]
250 g
Běžná cena €4,99 EURVýprodejová cena €4,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,96 za kg€4,99 EUR -
Žebra - škrabka na bůček celá cca. 4500 g
cca. 4500 g
Běžná cena €42,49 EURVýprodejová cena €42,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,44 za kg€42,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
200 g
Běžná cena €2,99 EURVýprodejová cena €2,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,95 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €4,49 EURVýprodejová cena €4,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,49 za kg -
Vepřová spodní skořápka s kůží 1500g
cca. 1500 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,66 za kg