Hledat
-
cca. 1000 g
Běžná cena €4,49 EURVýprodejová cena €4,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,49 za kg -
Až 10% slevaIberico vepřová panenka 2 x 200 g
2x 200 g
Běžná cena €22,04 EURVýprodejová cena €22,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,10 za kg€24,49 EUR -
cca. 800 g
Běžná cena Od €7,99 EURVýprodejová cena Od €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,99 za kg€0,00 EUR -
Německý guláš z divočáka - 2500g [TKF]
2500 g TKF
Běžná cena €59,49 EURVýprodejová cena €59,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,80 za kg -
cca. 700 g
Běžná cena Od €8,49 EURVýprodejová cena Od €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,21 za kg€8,49 EUR -
1000 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,99 za kg -
Žebra - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 kusů - 10kg party box
Běžná cena €96,49 EURVýprodejová cena €96,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,65 za kg€0,00 EUR -
10-16 kusů - 10kg party box
Běžná cena €118,99 EURVýprodejová cena €118,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,90 za kg€118,99 EUR -
Vepřový řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,57 za kg -
Vepřový sýr ve sklenici vyrobený z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,24 za kg€13,49 EUR -
cca. 2600 g
Běžná cena €40,99 EURVýprodejová cena €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,77 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €11,49 EURVýprodejová cena €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,49 za kg -
Až 10% sleva800 g
Běžná cena €11,24 EURVýprodejová cena €11,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,05 za kg€12,49 EUR -
Řeznický rožeň pečeně min. 2,5 kg
2500 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,60 za kg -
Slanina krájená 500 g – uzená a vakuově balená
500 g
Běžná cena €14,99 EURVýprodejová cena €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,98 za kg€13,49 EUR -
Originální iberská syrová šunka - 60g
60 g
Běžná cena €9,99 EURVýprodejová cena €9,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €166,50 za kg€8,99 EUR