Hledat
-
Bratenkorb/Rippenhalter M, S (117557)
Zbývá pouze 3Běžná cena €49,00 EURVýprodejová cena €49,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€49,00 EUR -

1500g - 1800g
Běžná cena €45,99 EURVýprodejová cena €45,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,66 za kg€45,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,49 EURVýprodejová cena Od €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,96 za kg€14,49 EUR -
Až 15% slevaBěžná cena Od €26,34 EURVýprodejová cena Od €26,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,29 za kg€30,99 EUR -
Až 37% slevaBěžná cena €74,35 EURVýprodejová cena €74,35 EUR Běžná cenaJednotková cena za€118,03 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €26,09 EURVýprodejová cena €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,09 za kg€28,99 EUR -

250g - 2000g
Běžná cena Od €19,99 EURVýprodejová cena Od €19,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,96 za kg -

Novozélandské jehněčí filé 450 g
cca 450 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,42 za kg€33,49 EUR -

700-1000 g
Běžná cena €52,49 EURVýprodejová cena €52,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,99 za kg -
cca. 2600 g
Běžná cena €40,99 EURVýprodejová cena €40,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,77 za kg -
cca. 800 g
Běžná cena Od €7,99 EURVýprodejová cena Od €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,99 za kg€0,00 EUR -
Až 20% sleva130 g
Běžná cena Od €17,59 EURVýprodejová cena Od €17,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €135,31 za kg€21,99 EUR -

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR -
cca. 700 g
Běžná cena Od €8,49 EURVýprodejová cena Od €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,21 za kg€8,49 EUR -
cca. 1800 g
Běžná cena €52,99 EURVýprodejová cena €52,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,44 za kg -
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 6Běžná cena €32,99 EURVýprodejová cena €32,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €164,95 za kg
