Hledat
-
Až 10% sleva2x 300 g
Běžná cena Od €26,09 EURVýprodejová cena Od €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,48 za kg€28,99 EUR -
Žebra - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 kusů - 10kg party box
Běžná cena €96,49 EURVýprodejová cena €96,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,65 za kg€0,00 EUR -
Až 30% slevaArgentina Picanha - květová špička
1000 g
Běžná cena Od €35,69 EURVýprodejová cena Od €35,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,58 za kg€50,99 EUR -
Až 10% slevaSimmentalské žebírka 1 kg - 1,5 kg
1500 g
Běžná cena Od €21,14 EURVýprodejová cena Od €21,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,99 za kg€23,49 EUR -

350g - 2000g
Běžná cena Od €40,49 EURVýprodejová cena Od €40,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €115,69 za kg€40,49 EUR -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €43,19 EURVýprodejová cena €43,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,19 za kg€47,99 EUR -
BIO Feinkost Englert - Vývar z kostních kostí mix 6 x 440 ml
6 x 440 ml
Běžná cena €44,99 EURVýprodejová cena €44,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,04 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,96 za kg -
BIO Black Hen - filtrovaná káva Santa Marta
250 g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
200g - 2000g
Běžná cena Od €25,49 EURVýprodejová cena Od €25,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €127,45 za kg€25,49 EUR -
Australský Wagyu Entrecôte – Ribeye (8+)
350g - 2000g
Běžná cena Od €111,49 EURVýprodejová cena Od €111,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €318,54 za kg€111,49 EUR -
600 g
Běžná cena €13,99 EURVýprodejová cena €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,32 za kg -
Až 15% slevaKreutzer's Premium BBQ Ribs 600g
600 g
Běžná cena €9,34 EURVýprodejová cena €9,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,57 za kg€10,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,96 za kg -
Až 10% slevaBěžná cena Od €7,19 EURVýprodejová cena Od €7,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €23,97 za kg€7,99 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €41,49 EURVýprodejová cena Od €41,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,54 za kg€41,49 EUR
