Hledat
-
cca. 1200 g
Běžná cena €20,99 EURVýprodejová cena €20,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,49 za kg€18,99 EUR -
Až 30% slevaArgentina Picanha - květová špička
1000 g
Běžná cena Od €35,69 EURVýprodejová cena Od €35,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €35,58 za kg€50,99 EUR -
Pepperoni Pizza Salám - 1000 g
1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,49 EURVýprodejová cena Od €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,96 za kg€14,49 EUR -
Cipressi in Chianti - Porchetta al forno a legna
100 g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €104,90 za kg€9,49 EUR -
Až 10% slevaSimmentalské žebírka 1 kg - 1,5 kg
1500 g
Běžná cena Od €21,14 EURVýprodejová cena Od €21,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,99 za kg€23,49 EUR -
Až 10% sleva16 x 80 g
Běžná cena €27,44 EURVýprodejová cena €27,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,44 za kg€30,49 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - jemný výběr
cca. 2280 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,89 za kg -
Až 10% sleva1000 g
Běžná cena €43,19 EURVýprodejová cena €43,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,19 za kg€47,99 EUR -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €59,39 EURVýprodejová cena Od €59,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,85 za kg€65,99 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €137,45 za kg€27,49 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Až 10% sleva4 x 100 g
Běžná cena €8,09 EURVýprodejová cena €8,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,23 za kg€8,99 EUR -
Až 10% sleva700 g
Běžná cena €23,39 EURVýprodejová cena €23,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,41 za kg€25,99 EUR -
2500 g
Běžná cena €72,48 EURVýprodejová cena €72,48 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,99 za kg€72,48 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR