Hledat
-
Řeznický rožeň pečeně min. 2,5 kg
2500 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,60 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg -
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 8Běžná cena €57,99 EURVýprodejová cena €57,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €289,95 za kg -
Zbývá pouze 9Běžná cena €39,99 EURVýprodejová cena €39,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€39,99 EUR -
Až 10% slevaBěžná cena €53,05 EURVýprodejová cena €53,05 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,32 za kg€58,95 EUR -
10-16 kusů - 10kg party box
Běžná cena €118,99 EURVýprodejová cena €118,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,90 za kg€118,99 EUR -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €59,39 EURVýprodejová cena Od €59,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,85 za kg€65,99 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €11,49 EURVýprodejová cena Od €11,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €183,96 za kg€11,49 EUR -
BIO černá slepice - Soares Espresso
250 g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR -
Až 10% slevacca. 1000 g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,39 za kg€15,99 EUR -
Maki Tori - kousnutí kuřecího řízku
1000 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,49 za kg€24,49 EUR -
cca. 1000 g
Běžná cena €7,99 EURVýprodejová cena €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €7,99 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Räucherbretter - Zedernholz groß (17831)
Běžná cena €29,99 EURVýprodejová cena €29,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€29,99 EUR