Hledat
-
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,26 za kg -
70g
Zbývá pouze 9Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €128,43 za kg€0,00 EUR -
120g
Zbývá pouze 5Běžná cena €13,49 EURVýprodejová cena €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €112,42 za kg€0,00 EUR -
Až 18% slevaRäucherchips Beef 700g (17663)
Zbývá pouze 4Běžná cena €7,00 EURVýprodejová cena €7,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€8,49 EUR -
gelochter halbrunder Rost L (120717)
Zbývá pouze 5Běžná cena €49,00 EURVýprodejová cena €49,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€49,00 EUR -

200g - 2000g
Běžná cena Od €41,99 EURVýprodejová cena Od €41,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €208,49 za kg€0,00 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €124,95 za kg€24,99 EUR -

Novozélandské jehněčí filé 450 g
cca 450 g
Běžná cena €33,49 EURVýprodejová cena €33,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,42 za kg€33,49 EUR -
Safer Salmon ROHbert - filet z čerstvého lososa
cca. 1100 g
Běžná cena €84,99 EURVýprodejová cena €84,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,26 za kg -
Až 29% slevaRäucherchips Buche 700g (17622)
Zbývá pouze 5Běžná cena €6,00 EURVýprodejová cena €6,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€8,49 EUR -
Až 10% sleva
200g - 2000g
Běžná cena Od €29,69 EURVýprodejová cena Od €29,69 EUR Běžná cenaJednotková cena €148,45 za kg€32,99 EUR -

350g - 2000g
Běžná cena Od €40,49 EURVýprodejová cena Od €40,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €115,69 za kg€40,49 EUR -
Australský Wagyu Entrecôte – Ribeye (8+)
350g - 2000g
Běžná cena Od €111,49 EURVýprodejová cena Od €111,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €318,54 za kg€111,49 EUR -
Až 28% slevaFlexibler Planchawender (6780)
Zbývá pouze 6Běžná cena €17,99 EURVýprodejová cena €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za€24,99 EUR -
200g - 2000g
Běžná cena Od €21,99 EURVýprodejová cena Od €21,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,95 za kg -
Až 10% sleva250 ml - 500 ml
Běžná cena €6,74 EURVýprodejová cena €6,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €6,74 za item€7,49 EUR
