Hledat
-
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR -
Až 10% sleva200g-2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €89,95 za kg€19,99 EUR -
Až 10% slevaSimmentalské žebírka 1 kg - 1,5 kg
1500 g
Běžná cena Od €21,14 EURVýprodejová cena Od €21,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,99 za kg€23,49 EUR -
Až 10% sleva350g - 2000g
Běžná cena Od €17,54 EURVýprodejová cena Od €17,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,11 za kg€19,49 EUR -
Rimoco - BIO Rosmarin Zitronensalz
90g
Zbývá pouze 5Běžná cena €6,49 EURVýprodejová cena €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €72,11 za kg€6,49 EUR -
cca. 1000 g
Běžná cena €5,99 EURVýprodejová cena €5,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,99 za kg -
Žebra - škrabka na bůček celá cca. 4500 g
cca. 4500 g
Běžná cena €42,49 EURVýprodejová cena €42,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,44 za kg€42,49 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
Vepřový hřeben na pastvě 230g [TKF]
230 g
Zbývá pouze 5Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,09 za kg€8,99 EUR -
Dietzel Duroc Pig - Ribs Satt Box
cca. 5700 g
Běžná cena €109,99 EURVýprodejová cena €109,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,30 za kg -
Smoke Pellets Kirsche (201101)
Zbývá pouze 3Běžná cena €11,90 EURVýprodejová cena €11,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€11,90 EUR -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
Vepřový řízek z vrchní skořápky 4x180g
4x 180g
Běžná cena €10,49 EURVýprodejová cena €10,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,57 za kg -
Německé burgerové placky Wagyu - 2x195g [TKF]
2 x 195 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,69 za kg€18,99 EUR -
1000 g
Běžná cena Od €11,99 EURVýprodejová cena Od €11,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,99 za kg -
Až 20% sleva130 g
Běžná cena Od €17,59 EURVýprodejová cena Od €17,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €135,31 za kg€21,99 EUR