Hledat
-
Až 10% sleva5 x 60 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €28,47 za kg€9,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 2x 350g
Běžná cena €26,54 EURVýprodejová cena €26,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,91 za kg€29,49 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €28,49 EURVýprodejová cena Od €28,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €81,40 za kg -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Až 10% slevaLyoner - masová klobása v kruhu
400 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,10 za kg€8,49 EUR -
1850 g
Běžná cena €23,99 EURVýprodejová cena €23,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €12,97 za kg -
Arg. vykoštěný zaječí hřbet - 1000g [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena €65,99 EURVýprodejová cena €65,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,99 za kg -
Miyazaki-gyu Wagyu Entrecote (Ribeye)
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 1Běžná cena €57,99 EURVýprodejová cena €57,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €289,95 za kg -
Až 10% sleva200g-2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €89,95 za kg€19,99 EUR -
Až 10% sleva1200 g
Běžná cena €20,24 EURVýprodejová cena €20,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,87 za kg€22,49 EUR -
200 g BMS 8-9
Zbývá pouze 8Běžná cena €57,99 EURVýprodejová cena €57,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €289,95 za kg -
Až 15% slevaBěžná cena Od €26,34 EURVýprodejová cena Od €26,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,29 za kg€30,99 EUR -
350g-2000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €55,69 za kg -
Až 10% sleva900 g
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,99 za kg€37,99 EUR -
Australský Wagyu Entrecôte – Ribeye (8+)
350g - 2000g
Běžná cena Od €111,49 EURVýprodejová cena Od €111,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €318,54 za kg€111,49 EUR -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €12,59 EURVýprodejová cena Od €12,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,36 za kg€13,99 EUR