Hledat
-
Schweineschmalz, raffiniert - 250g
Běžná cena €4,49 EURVýprodejová cena €4,49 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
350g - 2000g
Běžná cena Od €41,49 EURVýprodejová cena Od €41,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,54 za kg€41,49 EUR -
2000 g
Běžná cena €19,80 EURVýprodejová cena €19,80 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,00 za kg -
Až 10% slevaKreutzer's BBQ BEEF Ribs [TKF]
1000 g TKF
Běžná cena Od €15,79 EURVýprodejová cena Od €15,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,19 za kg€17,54 EUR -
Až 36% slevaBěžná cena €206,99 EURVýprodejová cena €206,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,35 za kg€322,35 EUR -
100 g
Běžná cena €3,49 EURVýprodejová cena €3,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,90 za kg -
Cipressi in Chianti - Prosciutto arrosto
100 g
Běžná cena €12,99 EURVýprodejová cena €12,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €129,90 za kg€11,49 EUR -
BIO farma Krautgartner – bedýnky s drůbežím masem
cca. 4430g - BIO barevná směs
Běžná cena Od €99,99 EURVýprodejová cena Od €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,63 za kg -
Až 37% slevaBěžná cena €74,35 EURVýprodejová cena €74,35 EUR Běžná cenaJednotková cena za€118,03 EUR -

600 - 800 g
Běžná cena €44,49 EURVýprodejová cena €44,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,15 za kg€44,49 EUR -
Iberico Dry Aged roštěná [mražené]
250 - 2000 g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,96 za kg€27,49 EUR -
Až 10% slevaKuřecí stehna z volného chovu 2x200 g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
1500g TKF
Zbývá pouze 5Běžná cena Od €123,49 EURVýprodejová cena Od €123,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €87,99 za kg€123,49 EUR -
Až 20% sleva100 g - 400 g TKF
Běžná cena Od €6,99 EURVýprodejová cena Od €6,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,95 za kg€6,99 EUR -
Až 20% slevaHappy Foie - husa z volného výběhu
130 g
Běžná cena Od €25,52 EURVýprodejová cena Od €25,52 EUR Běžná cenaJednotková cena €196,31 za kg€31,99 EUR -
Vulcano Vespers - Guianciale Whole
cca. 1200 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €49,99 za kg
