Hledat
-
200 g BMS 8-9
Běžná cena €63,99 EURVýprodejová cena €63,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €319,95 za kg -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €37,34 EURVýprodejová cena €37,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €24,89 za kg€41,49 EUR -
cca. 800 g
Běžná cena Od €7,99 EURVýprodejová cena Od €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,99 za kg€0,00 EUR -
TSUME - Šéfkuchařský nůž Gyoto Abalone
Běžná cena €139,00 EURVýprodejová cena €139,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
350g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,40 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,49 EURVýprodejová cena Od €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €57,96 za kg€14,49 EUR -
Německé burgerové placky Wagyu - 2x195g [TKF]
2 x 195 g
Běžná cena €18,99 EURVýprodejová cena €18,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,69 za kg€18,99 EUR -
Až 10% sleva250g - 2000g
Běžná cena Od €10,34 EURVýprodejová cena Od €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,36 za kg€11,49 EUR -
Až 10% sleva250 g
Běžná cena Od €59,39 EURVýprodejová cena Od €59,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €65,85 za kg€65,99 EUR -
Salsa Fresh Tomatillo & Lime (Sauce)
Zbývá pouze 2Běžná cena €9,90 EURVýprodejová cena €9,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€9,90 EUR -
Salámové polibky - Chorizo 500g
500 g
Běžná cena €31,99 EURVýprodejová cena €31,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €63,98 za kg -
2000 g
Běžná cena €19,80 EURVýprodejová cena €19,80 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,00 za kg -
Žebra - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 kusů - 10kg party box
Běžná cena €96,49 EURVýprodejová cena €96,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,65 za kg€0,00 EUR -
Německá Wagyu Entrecôte – Ribeye [TKF]
350 g TKF
Běžná cena €84,49 EURVýprodejová cena €84,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €241,40 za kg -
Až 7% slevaAmerican Style Beef Burger Patty 6x200g [TKF]
6x 200g
Běžná cena €31,04 EURVýprodejová cena €31,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,87 za kg€33,49 EUR -

Novozélandské jehněčí steaky z kýty
700 g
Běžná cena Od €31,49 EURVýprodejová cena Od €31,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,99 za kg
