Hledat
-
cca. 2600 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €4,25 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Ribs Satt Box
cca. 5700 g
Běžná cena €109,99 EURVýprodejová cena €109,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €19,30 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €7,99 EURVýprodejová cena €7,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €7,99 za kg -
Vepřový hřeben na pastvě 230g [TKF]
230 g
Zbývá pouze 5Běžná cena €8,99 EURVýprodejová cena €8,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €39,09 za kg€8,99 EUR -
Až 10% sleva2x 300 g
Běžná cena Od €26,09 EURVýprodejová cena Od €26,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,48 za kg€28,99 EUR -
360g - 2000g
Běžná cena Od €6,49 EURVýprodejová cena Od €6,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,03 za kg -
cca. 1000 g
Běžná cena €5,99 EURVýprodejová cena €5,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €5,99 za kg -
1500 g
Běžná cena €47,49 EURVýprodejová cena €47,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,66 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Barbecue Party Box
cca. 5500 g
Běžná cena €164,99 EURVýprodejová cena €164,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,00 za kg -
1000 g
Běžná cena €8,49 EURVýprodejová cena €8,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €7,08 za kg -
Filet z prasete chovaného na pastvě [mražený]
350 g mraženého těsta
Běžná cena Od €15,49 EURVýprodejová cena Od €15,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €51,23 za kg€15,49 EUR -
Dietzel Duroc Pig - čtvercová krabice
cca. 3500 g
Běžná cena €119,99 EURVýprodejová cena €119,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,28 za kg -
1000 g
Běžná cena Od €11,99 EURVýprodejová cena Od €11,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,99 za kg -
Dietzel Duroc Pig - Holiday Box
cca. 3600 g
Běžná cena €119,99 EURVýprodejová cena €119,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,33 za kg -
cca. 4500 g
Běžná cena €139,99 EURVýprodejová cena €139,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,11 za kg