Hledat
-
450 g
Běžná cena €16,49 EURVýprodejová cena €16,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €36,64 za kg€16,49 EUR -
200g - 1000g
Běžná cena €12,49 EURVýprodejová cena €12,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €62,45 za kg€12,49 EUR -
12 ks.
Běžná cena €43,49 EURVýprodejová cena €43,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,49 za kg -
450 g
Běžná cena €19,49 EURVýprodejová cena €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €43,31 za kg€16,99 EUR -
800 g
Běžná cena €21,99 EURVýprodejová cena €21,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,49 za kg -
800 g
Běžná cena €17,49 EURVýprodejová cena €17,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €21.862,50 za kg -
Černý tygří kreveta 08/12 - 850 g [TKF]
850 g
Běžná cena €37,49 EURVýprodejová cena €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €44,11 za kg -
400 g
Běžná cena €24,49 EURVýprodejová cena €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €61,23 za kg€24,49 EUR -
800 g
Běžná cena €20,49 EURVýprodejová cena €20,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,61 za kg -
300 g - 1100 g
Běžná cena Od €13,99 EURVýprodejová cena Od €13,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €46,63 za kg€13,99 EUR -
Black Tiger Shrimp Tails 800g [TKF]
800 g
Běžná cena €38,99 EURVýprodejová cena €38,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €48,74 za kg -
800 g
Běžná cena €20,99 EURVýprodejová cena €20,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,24 za kg -
Pahle Aljašský divoký losos - filet čerstvý
cca. 900 g
Běžná cena €76,49 EURVýprodejová cena €76,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €89,99 za kg -
Až 10% slevacca. 300 g
Běžná cena €9,44 EURVýprodejová cena €9,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €31,47 za kg€10,49 EUR -
800 g
Běžná cena €77,99 EURVýprodejová cena €77,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,49 za kg -
Krevety loupané a předvařené 800 g [TKF]
800 g
Běžná cena €37,49 EURVýprodejová cena €37,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €46,86 za kg