Hledat
-
Až 10% slevacca. 1,2 kg
Běžná cena €17,09 EURVýprodejová cena €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,24 za kg€18,99 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsa nakrájená min. 400 g
minimálně 400 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 10% slevaChicken Wings - kuřecí křidélka min. 550 g
minimálně 550 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,80 za kg€5,99 EUR -
Až 10% slevaBIO kuře z volného chovu 1,3 kg
cca. 1,3 kg
Běžná cena €33,74 EURVýprodejová cena €33,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,95 za kg€37,49 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsní řízek z volného chovu 2x175g
cca. 2x 175g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,11 za kg€15,99 EUR -
Až 10% slevaKuřecí stehna z volného chovu 2x200 g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
HALALAž 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €6,74 EURVýprodejová cena €6,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,48 za kg€7,49 EUR -
Až 10% slevacca. 10x120g
Běžná cena €18,89 EURVýprodejová cena €18,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €15,74 za kg€20,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €5,84 EURVýprodejová cena €5,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,68 za kg€6,49 EUR -
Až 10% slevaKuře z černého peří z volného chovu Label Rouge 1,4 kg
cca. 1,4 kg
Běžná cena €31,04 EURVýprodejová cena €31,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,17 za kg€34,49 EUR -
BIO farma Krautgartner – bedýnky s drůbežím masem
cca. 4430g - BIO barevná směs
Běžná cena Od €99,99 EURVýprodejová cena Od €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,63 za kg -
Až 10% slevaKukuřičná kuřecí prsa Supreme 700g (4 kusy)
minimálně 4x 175g
Běžná cena €18,44 EURVýprodejová cena €18,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,34 za kg€20,49 EUR -
Až 10% sleva2 x 200 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,35 za kg€13,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 400 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí stehno z volného chovu 2x200g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 10% slevacca. 1,1 kg
Běžná cena €23,84 EURVýprodejová cena €23,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,67 za kg€26,49 EUR