Suche
-
Až 20% sleva250 g - 500 g
Běžná cena Od €15,59 EURVýprodejová cena Od €15,59 EUR Běžná cenaJednotková cena €119,92 za kg€19,49 EUR -
BIO farma Krautgartner – bedýnky s drůbežím masem
cca. 4430g - BIO barevná směs
Běžná cena Od €99,99 EURVýprodejová cena Od €99,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €40,63 za kg -
Až 10% slevaDrůbeží karbanátky smažené na pánvi - 2 x 80 g
160 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €33,69 za kg€5,99 EUR -
Až 10% slevaChicken Wings - kuřecí křidélka min. 550 g
minimálně 550 g
Běžná cena €5,39 EURVýprodejová cena €5,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,80 za kg€5,99 EUR -
Až 10% slevacca. 3x 450g
Běžná cena €29,24 EURVýprodejová cena €29,24 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,66 za kg€32,49 EUR -
Až 10% slevacca. 1,2 kg
Běžná cena €17,09 EURVýprodejová cena €17,09 EUR Běžná cenaJednotková cena €14,24 za kg€18,99 EUR -
Až 10% slevaKukuřičná kuřecí prsa Supreme 700g (4 kusy)
minimálně 4x 175g
Běžná cena €18,44 EURVýprodejová cena €18,44 EUR Běžná cenaJednotková cena €26,34 za kg€20,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 2x 350g
Běžná cena €26,54 EURVýprodejová cena €26,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,91 za kg€29,49 EUR -
Až 10% sleva2 x 200 g
Běžná cena €12,14 EURVýprodejová cena €12,14 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,35 za kg€13,49 EUR -
Až 36% slevaBěžná cena €206,99 EURVýprodejová cena €206,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,35 za kg€322,35 EUR -
Až 10% slevaFeinkost Englert - Bratenjus drůbež 6 x 350 ml
6 x 350 ml
Běžná cena €34,19 EURVýprodejová cena €34,19 EUR Běžná cenaJednotková cena €16,28 za kg€37,99 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsní řízek z volného chovu 2x175g
cca. 2x 175g
Běžná cena €14,39 EURVýprodejová cena €14,39 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,11 za kg€15,99 EUR -
Až 10% slevaKuřecí stehna z volného chovu 2x200 g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
Až 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €5,84 EURVýprodejová cena €5,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €11,68 za kg€6,49 EUR -
Až 10% slevaKuřecí prsa nakrájená min. 400 g
minimálně 400 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 37% slevaBěžná cena €74,35 EURVýprodejová cena €74,35 EUR Běžná cenaJednotková cena za€118,03 EUR