Suche
-
BIO Black Hen - filtrovaná káva Santa Marta
250 g
Běžná cena Od €16,99 EURVýprodejová cena Od €16,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €67,96 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €17,99 EURVýprodejová cena Od €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,96 za kg -
Filotea Fettucine al Limone 250g
250 g
Běžná cena €6,99 EURVýprodejová cena €6,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €27,96 za kg -
250g - 2000g
Běžná cena Od €14,99 EURVýprodejová cena Od €14,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €59,96 za kg€14,99 EUR -
7 žeber Red Heifer Prime Selection (bez filé) pro sušení
minimálně 15 kg
Běžná cena Od €561,49 EURVýprodejová cena Od €561,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,43 za kg -
3 žebra Red Heifer Prime Selection (bez filé bez entrecote) k sušení
minimálně 10 kg
Běžná cena Od €374,49 EURVýprodejová cena Od €374,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €37,45 za kg -
250 g TKF
Běžná cena €56,99 EURVýprodejová cena €56,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €227,96 za kg -
Jaterní klobása ve sklenici z pastovaného vepřového masa
210 g
Běžná cena €14,49 EURVýprodejová cena €14,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €69,00 za kg€14,49 EUR -
Dietzel Duroc Pig - čtvercová krabice
cca. 3500 g
Běžná cena €119,99 EURVýprodejová cena €119,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €34,28 za kg -
Zbývá pouze 6Běžná cena €39,90 EURVýprodejová cena €39,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€39,90 EUR -
250g - 2000g
Běžná cena Od €24,49 EURVýprodejová cena Od €24,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €97,96 za kg€24,49 EUR -
Klasický grilovací párty box 5 kg
Běžná cena €71,17 EURVýprodejová cena €71,17 EUR Běžná cenaJednotková cena za€71,17 EUR -
Řízek z pastovaného vepřového masa 3x170g [TKF]
510 g 3 kusy
Běžná cena €31,49 EURVýprodejová cena €31,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €61,75 za kg€31,49 EUR -
500g - 1500g
Běžná cena Od €13,49 EURVýprodejová cena Od €13,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €29,33 za kg€13,49 EUR -
800g - 2000g
Běžná cena Od €61,99 EURVýprodejová cena Od €61,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €77,21 za kg -
Až 10% slevaTarquin's Pink Lemon Grapefruit and Peppercorn Gin
700 ml
Běžná cena €17,99 EURVýprodejová cena €17,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,70 za l€19,99 EUR