Suche
-
BIO Feinkost Englert - vývar z kostních kostí z drůbeže 6 x 440 ml
6 x 440 ml
Běžná cena €44,99 EURVýprodejová cena €44,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,04 za kg -
Až 10% slevaKuře z černého peří z volného chovu Label Rouge 1,4 kg
cca. 1,4 kg
Běžná cena €31,04 EURVýprodejová cena €31,04 EUR Běžná cenaJednotková cena €22,17 za kg€34,49 EUR -
Až 10% slevaBIO kuře z volného chovu 1,3 kg
cca. 1,3 kg
Běžná cena €33,74 EURVýprodejová cena €33,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,95 za kg€37,49 EUR -
Až 36% slevaBěžná cena €158,36 EURVýprodejová cena €158,36 EUR Běžná cenaJednotková cena za€247,44 EUR -
Až 10% slevacca. 1,1 kg
Běžná cena €23,84 EURVýprodejová cena €23,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,67 za kg€26,49 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí stehno z volného chovu 2x200g
cca. 2x 200 g
Běžná cena €10,34 EURVýprodejová cena €10,34 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,85 za kg€11,49 EUR -
Až 10% slevaFilet z perliček Supreme 4x200g
cca. 4x 200g
Běžná cena €32,84 EURVýprodejová cena €32,84 EUR Běžná cenaJednotková cena €41,05 za kg€36,49 EUR -
Až 10% slevacca. 1500 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €18,59 za kg€30,99 EUR -
Až 10% slevaPižmová kachna francouzská 1,6 kg
cca. 1,6 kg
Běžná cena €28,79 EURVýprodejová cena €28,79 EUR Běžná cenaJednotková cena €17,99 za kg€31,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 400 g
Běžná cena €8,54 EURVýprodejová cena €8,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €21,35 za kg€9,49 EUR -
Až 10% slevaBIO kuřecí prsa z volného chovu 2x162,5g
cca. 2x 162,5g
Běžná cena €24,29 EURVýprodejová cena €24,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €74,74 za kg€26,99 EUR -
HALALAž 10% slevaminimálně 500 g
Běžná cena €6,74 EURVýprodejová cena €6,74 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,48 za kg€7,49 EUR -
vertikaler Hähnchenhalter (117458)
Zbývá pouze 3Běžná cena €29,00 EURVýprodejová cena €29,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za€29,00 EUR -
Až 10% slevacca. 2000 g
Běžná cena €60,29 EURVýprodejová cena €60,29 EUR Běžná cenaJednotková cena €30,15 za kg€66,99 EUR -
Až 10% slevaminimálně 300 g
Běžná cena €7,64 EURVýprodejová cena €7,64 EUR Běžná cenaJednotková cena €25,47 za kg€8,49 EUR -
1500 g
Běžná cena €30,49 EURVýprodejová cena €30,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €20,33 za kg