Suche
-
200g - 1000g
Běžná cena Od €19,49 EURVýprodejová cena Od €19,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €96,99 za kg€19,49 EUR -
Přírodní maso Teutschenthaler - jemný výběr
cca. 2280 g
Běžná cena €74,99 EURVýprodejová cena €74,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €32,89 za kg -
Grilovací stanice Blackstone 28 Griddle
Výkon 10 kW
Běžná cena €549,99 EURVýprodejová cena €549,99 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Salsa Fresh Tomatillo & Lime (Sauce)
Zbývá pouze 2Běžná cena €9,90 EURVýprodejová cena €9,90 EUR Běžná cenaJednotková cena za€9,90 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €41,49 EURVýprodejová cena Od €41,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €118,54 za kg€41,49 EUR -
Vulcano Vesper - Gurmánský balíček
925 g
Běžná cena €59,99 EURVýprodejová cena €59,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €64,85 za kg -
Až 10% slevaSteaky na pánvi č. 1 - 10 kusů (2200 g)
2200 g
Běžná cena €27,89 EURVýprodejová cena €27,89 EUR Běžná cenaJednotková cena €13,95 za kg€30,99 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €78,54 za kg€27,49 EUR -
Iberico Dry Aged roštěná [mražené]
250 - 2000 g
Běžná cena Od €27,49 EURVýprodejová cena Od €27,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €109,96 za kg€27,49 EUR -
0,8 - 1,5 kg
Běžná cena Od €81,99 EURVýprodejová cena Od €81,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €90,99 za kg -
200 g BMS 8-9
Běžná cena €63,99 EURVýprodejová cena €63,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €319,95 za kg -
TSUME - Šéfkuchařský nůž Gyoto Abalone
Běžná cena €139,00 EURVýprodejová cena €139,00 EUR Běžná cenaJednotková cena za -
Žebra - St. Louis Cut 10kg Party Box
10-12 kusů - 10kg party box
Běžná cena €96,49 EURVýprodejová cena €96,49 EUR Běžná cenaJednotková cena €9,65 za kg€0,00 EUR -

250g - 2000g
Běžná cena Od €19,99 EURVýprodejová cena Od €19,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €79,96 za kg -
Až 10% sleva350g - 2000g
Běžná cena Od €17,54 EURVýprodejová cena Od €17,54 EUR Běžná cenaJednotková cena €50,11 za kg€19,49 EUR -
350g - 2000g
Běžná cena Od €24,99 EURVýprodejová cena Od €24,99 EUR Běžná cenaJednotková cena €71,40 za kg
